Chci kafe +420 725 410 380 (Po-Pá 9:30 – 16:00)

Hopeadventure

Projekt, který spojuje lidi milující dobrodružství a výbornou kávu všude tam, kde právě jsou. 

Cílem je vytvoření přátelské komunity, jejímž středem je pražírna Hope Roastery ve Strakonicích. Naše pražírna poskytne všechno, co je potřeba pro přípravu kafe venku. Na vás je jen vymyslet dobrodružství. Pojďme se společně bavit!

Káva nepatří jen do kanceláře nebo kavárny. Jediná možnost jak zůstat vzhůru? Zapomeňte. Teprve v poslední době se objevují blahodárné účinky kávy a její pozitivní přínosy pro tělo. Pro nás je káva perfektním doplňkem jakékoliv aktivity. 

Došla energie na výšlapu? Potřebujete nabrat dech na kole? To je ta pravá chvíle pro přípravu skvělého hrnku kávy, nabrání sil. A za chvilku už se dá pokračovat dál.

A co děláme teď?

Začali jsme natáčet s CANPROD o HOPEADVENTURE, kámoších, kávě, přípravě a horách všech podob. Už brzy ukážeme střípky z natáčení, které potrvá do pozdního jara 2022. 

Sledujte nás na Instagramu pod #hopeadventures. Bude to jízda a třeba i inspirace pro vás. Nám se video moc líbí a věříme, že i vás nakopne k nějakému dobrodružství.

Za podporu děkujeme Jihočeskému kraji. Já, Honzis, děkuji CANPROD za super strávený čas při prvotním natáčení na Boubíně. Sranda byla a bude!

¡Novinka - video! COFFEE X SNOWBOARDING

Snowboard, hory a kafe. Už nám chybí jenom nahý holky, klauni, ohňostroj a párty dělo…

A teď vážně. Jako první vám chceme představit přípravu kávy v Moka konvičce Bialetti. No a protože je příprava i čištění tak jednoduchý, je to oblíbený cestovní kávovar všech dobrodruhů. Takže i náš!

Den jako korálek plný čerstvýho prašanu a hledání toho správnýho sportu pro naše video. Prostě ve stylu: „No hike, no ride…no coffee“.

Cestou nahoru jsme si rozpumpovali tepovku a pořádně se zapotili. Na vrcholu přišlo zklidnění, zastavení, čerstvý vzduch do plic a vůně kávy. 

Moka provoněla okolí a kafe nám dodalo sílu na zpáteční pojezd. Prostě PECKA! Tak jsme vás chtěli trochu inspirovat. Outdoor, freeride, peace a dobrý kafe. 

A kdybyste chtěli ochutnat něco speciálního, mrkněte na Maracuya natural Colombia, kterou popíjíme ve videu. Kafe lehký, silný, neuvěřitelně vyvážený. Mňam.

Video mohlo vzniknout za podpory: Jihočeský vědeckotechnický park, a.s.  Kreativní vouchery, Jihočeský Kraj. Děkujeme!

SPOLUPRÁCE: JUST SKATE

Skejtový prkna, který dosloužily jízdě, slouží dal jako náušnice, plugy a pro nás hlavně střelky nožů.

Upcyklace zapadá do naší konceptu udržitelnosti. Nože skvěle zapadají do konceptu HOPEADVENTURE.  Jak se říká: každý správný muž, má u sebe nůž. My ještě přidáváme: bez pořádnýho nože se na dobrodružství vyprdni. Tenhle kousek vám ve výbavě nemůže chybět. BRZY na e-shopu.

Momentálně možné koupit fyzicky u nás v pražírně. Tak se stavte na kafe!

B2B