fbpx

Blog

Příběh našeho loga

Na začátku byl jen příběh cesty dvou, co do sebe žďuchli. Oba dva žili úplně odlišné světy. Jedno ale měli společné, a to lásku k životu, svobodě, volnému pohybu, dobrodružství, přírodě, horám, svým nejbližším přátelům. Postupem času, a nebyla to dlouhá chvíle, byli najednou čtyři. A vzniklo poutu k těm dvěma malým drobkům, jaké ani jeden nikdy předtím nezažil.

A byli tu najednou rodiči, co by pro ty dva udělali, co mohli a začali si uvědomovat, věci v širším kontextu běžného života. Zjišťovali, jak je život kouzelný sám o sobě a že by rádi, aby ti dva malí kluci mohli jednou zažít, to co oni a mnohem víc. Uvědomovali si více souvislostí a otázek kolem ochrany přírody, odpadů, geopolitických změn, způsobu uvažování, atd. A začali se ptát sami sebe, co by pro ně mohli udělat.

To byl moment základního kamene, našeho poselství, naší značky, našeho loga, našeho přístupu, naší lásky k tomuto světu.

HOPE je nejen anglicky naděje, ale hlavně (píši „v té době“, jelikož je nás už nyní pět) iniciály naší rodiny – Honza, Oliver, Pavlína a Elliot.

Logo je spojení našich kluků Olivera s Elliotem. Je to kruh, který se nikdy nezastaví. A pro mě to znamená to lepší z každého z nás.

Máme veliké štěstí, že jsme já i moje žena našli cestu za pomoci zrnek kávy k tomu, co dnes děláme a kde můžeme realizovat naše nápady, naše naplnění, které nás neskutečně baví a k tomu všemu jdeme vlastní cestou.

Pod logem se dnes skrývá pražírna HOPE ROASTERY, která neustále zpřísňuje svůj eko-kodex s individuálním přístupem k zákazníkovi, s projekty pro udržitelnost, šetrnost a inovaci na poli pražení kávy, životního prostředí, balení a formě distribuce kávy zákazníkovi.

Poselstvím loga je „Stát se logem pro lidi, kteří to TADY mají stejně rádi jako my, a s tím vše související“.

Share on facebook
Share on linkedin

Podobné články

O kávě z Machu Picchu

Jedním dechem nadšení z kávy, kterou jsem dostali od našich životních kamarádů, bylo veliké. Káva, kterou zakoupíte pro podporu na dobrý účel pod záštitou spolupráce Pražírny

Číst dál »

Honza Kotrch

Hope roastery

Každý je neustále na cestě. A to i my, ale už dlouho je pro nás tou cestou káva, rodina, naděje a víra ve zdravější planetu a společnost, vzájemný respekt a lepší poměry.

Doporučujeme
Pro podnikání